Kierownik nadzoru budowlanego

Wykonawstwo

Zapewniamy obsługę inwestycji na każdym etapie procesu budowlanego. Oferuje kompleksową realizację przedsięwzięć inwestycyjnych i remontowych w systemie Generalnego Wykonawstwa.

Jesteśmy firmą budowlaną oferującą profesjonalne i kompleksowe usługi budowlane na terenie województwa mazowieckiego. Realizujemy inwestycje w generalnym wykonawstwie jak również wykonujemy usługi budowlane w zakresie realizacji stanów surowych obiektów oraz kompleksowych robót remontowych i modernizacyjnych. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, jak i firmy, instytucje publiczne, wspólnoty mieszkaniowe. Celem naszej działalności jest całościowe wykonawstwo inwestycji. Prowadzimy kompletną obsługę przedsięwzięć w zależności od potrzeb klienta.

Prowadzimy kompleksowe roboty budowlane w zakresie budowy, przebudowy, modernizacji oraz remontów budynków mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych, usługowych, obiektów użyteczności publicznej, przemysłowych. Bogate doświadczenie i profesjonalna kadra gwarantuje precyzyjne i terminowe realizowanie powierzonych nam zadań.