Kierownik nadzoru budowlanego

Odbiory mieszkań

W RW Invest zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług budowlanych, które obejmują również nadzory i odbiory techniczne budynków. Specjalną ofertę przygotowaliśmy dla tych klientów, których czeka odbiór techniczny domów i odbiór techniczny mieszkań w Warszawie i całym woj. mazowieckim – to główny obszar naszej działalności.

Pomagamy naszym klientom w odbiorze obiektów, a dzięki naszej szerokiej wiedzy technicznej oraz doświadczeniu jesteśmy w stanie przeprowadzić je bardzo dokładnie, a tym samym ochronić klientów przed odbiorem takiego mieszkania czy domu, który posiada wady. Brak wiedzy w tej właśnie dziedzinie często jest poważnym zagrożeniem, ponieważ podpisanie dokumentu odbioru obiektu bez jego dokładnego sprawdzenia skutkuje brakiem możliwości składania reklamacji – uznaje się wtedy, że klient wie o istnieniu widocznych usterek.

 

Na co zwrócić uwagę podczas odbioru mieszkań?

Przy odbiorze obiektu należy zwrócić uwagę na cały obiekt, a także jego zewnętrzną część, między innymi balkon, taras, garaż czy komórkę lokatorską. Do samodzielnego przeprowadzenia odbioru potrzebne będą również odpowiednie narzędzia, aby sprawdzić prawidłowość wykonania prac.

Nie każdy ma jednak czas oraz wiedzę potrzebną do tego, aby sprawdzić cały obiekt, a potem podpisać protokół odbioru mieszkania od developera. Właśnie dlatego warto zdecydować się na usługi specjalistów, którzy wiedzą, na co koniecznie należy zwrócić uwagę, a także posiadają odpowiednie zaplecze do wykonania dokładnych pomiarów.

W naszej firmie przeprowadzamy odbiory techniczne lokali mieszkalnych oraz domów pod kątem zgodności z polskimi normami, warunkami technicznymi wykonania i odbioru robót, warunkami umownymi i projektem, a także zasadami sztuki budowlanej.

 

Podczas odbioru sprawdzamy:

  • jakość tynków, gładzi, okładzin ściennych, posadzek
  • kąty i płaszczyzny ścian, sufitów i podłóg
  • zgodność wymiarów pomieszczeń z projektem
  • stolarkę drzwiową i okienną, wymiary otworów drzwiowych, parapety, szyby
  • zgodność instalacji sanitarnej, wodnej, c.w.u., c.o., elektrycznej
  • elementy zewnętrzne (tarasy, balkony, loggie)
  • pomieszczenia przynależne (komórki lokatorskie, garaże, miejsca postojowe)

 

Zapraszamy do wybrania naszych usług!

W naszej firmie RW Invest oferujemy klientom kompleksowe usługi dotyczące odbioru technicznego mieszkania i innych obiektów. Wiemy, na co zwrócić uwagę, żeby nasi klienci byli w pełni zadowoleni. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej i pracują dla nas wyłącznie wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny i zapewniamy przystępne ceny – to powoduje, że nasze usługi odbiorów technicznych są tak popularne.

Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z usług, prosimy o skontaktowanie się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji. Nasi pracownicy będą mogli odpowiedzieć wyczerpująco i umówić się z Państwem na wykonanie usługi w najbardziej dogodnym terminie.

 

Zapisz