Kierownik nadzoru budowlanego

Kompleksowe usługi remontowe – remonty

W RW Invest oferujemy klientom kompleksowe rozwiązania w dziedzinie budownictwa i remontów. Nasza firma została założona w 2006 roku i od tego czasu świadczymy pełną obsługę w zakresie inwestycji budowlanych i remontów obejmującą przygotowanie, nadzór, prowadzenie i koordynację robót. Koncentrujemy się głównie na województwie mazowieckim – prowadzimy prace w takich miastach jak Warszawa, Marki, Wołomin i innych.

RW Invest – Kompleksowe usługi remontowe

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz szerokiej wiedzy branżowej jesteśmy w stanie spełnić wymagania każdego z inwestorów. Pracują dla nas wyłącznie wykwalifikowani i sprawdzeni specjaliści, którzy dokładają wszelkich starań, aby oferować profesjonalne rozwiązania niezależnie od typu realizowanego budynku – potwierdzają to nasze referencje, z którymi można zapoznać się na stronie internetowej.

Prowadzimy zarówno generalne wykonawstwo, jak i również jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu usługi budowlane dotyczące wykonawstwa budynków w stanach surowych czy obejmujące prace remontowe czy modernizacyjne. Poniżej prezentujemy naszą ofertę.

Nasza oferta obejmuje:

 • kosztorysowanie robót budowlanych

 • usługi w pełnieniu funkcji Kierownika Budowy

 • usługi w pełnieniu funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego

 • całościową realizację inwestycji budowlanych

 • odbiory techniczne mieszkań oraz domów

 • roboty remontowe i modernizacyjne

 • przeglądy okresowe obiektów budowlanych

Dzięki tak szerokiej gamie usług jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksowe wsparcie na każdym z etapów prowadzenia inwestycji. Dzięki wsparciu RW Invest mogą Państwo zrealizować każdy obiekt budowlany, niezależnie od jego metrażu, przeznaczenia czy lokalizacji.

Wykonujemy zlecenia zarówno dla instytucji publicznych, firm, spółdzielni czy wspólnot mieszkaniowych, jak i osób prywatnych planujących wybudowanie własnego domu jednorodzinnego lub innych obiektów na zlecenie. Nie boimy się wyzwań, dlatego możemy pomóc Państwu w wybudowaniu praktycznie każdego obiektu.

Asystujemy inwestorom przy realizacji:

 • budynków jednorodzinnych

 • budynków wielorodzinnych

 • budynków usługowych

 • budynków użyteczności publicznej

 • obiektów przemysłowych

 • oraz innych obiektów budowlanych

Najwyższa jakość świadczonych przez nas usług, a także ich kompleksowość powodują, że jesteśmy firmą wartą uwagi w realizacji inwestycji budowlanych oraz remontów w województwie mazowieckim. Nasz doświadczony zespół oraz sprawdzeni współpracownicy, a także rzetelność i terminowość to podstawa zadowolenia klientów, dlatego zachęcamy Państwa do wybrania naszych usług wtedy, gdy liczy się pełna satysfakcja.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania związane z naszymi usługami, prosimy o kontakt. Zależy nam na tym, aby każdy z naszych klientów był w pełni zadowolony, dlatego do zleceń przystępujemy w sposób indywidualny i mamy nadzieję, że dzięki posiadanemu doświadczeniu i wiedzy uda nam się spełnić wszystkie Państwa wymagania.

RW Invest – inwestycje budowlane, budowy w Warszawie, remonty Marki i Wołomin – zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług!

Zapisz

Zapisz

Zapisz